Az örök fiatalságnak kemény ára van új Vörös Pöttyösben
Ősszel újabb Lois Duncan regény érkezik magyarul, méghozzá a Locked in Time – Időbe zárva. A könyv egy klasszikus témát vesz elő, ugyanis az örök fiatalság van a középpontban, és mindaz, amire hajlandóak vagyunk, hogy elérhessük… Alig várom, hogy olvassam!
Magyar borító még nincs, de addig is, íme az egyik eredeti, és a magyar fülszöveg.
Lois Duncan – Locked in Time: Időbe zárva
A fiatalság titkáért meg kell halni.
Nore Roberts nem vágyott új életre, de miután az édesanyja meghalt, az apja pedig újranősült, Árnyasligetben kell új otthonra lelnie egy régi, polgárháború korabeli kúriában, ahol az új családja él.
Amikor találkozik a mostohaanyjával, Lisette-tel, rögtön szembetűnik neki a nő fiatalsága és szépsége. Bár a mostohatestvérei barátságosak, később egyre nyilvánvalóbbá válik, hogy titkolnak előle valamit. Nore kutatni kezd a múltjukban, és miután kiderül néhány döbbenetes furcsaság, rájön, hogy a megérzése nagyon is megalapozott.
Vajon sikerül-e felfednie a mostohaanyja sötét titkát, mielőtt ő maga is a gonosz varázslat áldozatává válik?
