Home Hírek A napokban két Könyvmolyképzős írónő is babát szült – Nézd, olyan cukik!

A napokban két Könyvmolyképzős írónő is babát szült – Nézd, olyan cukik!

Igazi bébibumm volt a Könyvmolyképző Kiadó háza táján, ugyanis két sikerszerző is a napokban szült. Ráadásul a babák is eszméletlenül cukik!

A Kapd be szerelem írónője, Tarryn Fisher egy kislánynak adott életet, aki a Bliss nevet kapta, ami magyarul annyit jelent, “boldogság”.

Az írónő ráadásul nem unatkozik a csöppség mellett sem, hiszen egy külön Instagram posztban bejelentette, hogy már dolgozik az új regénye, a férfi szexrabszolgás Folsom folytatásán, ami Amerikában június 29-én jelenik meg.

Fisherrel ellentétben az Üvegtrón és a Tüskék és rózsák udvara sorozatok szerzője, Sarah J. Maas először lett anyuka, kisfia, a szupercuki Taran június 1-jén született.

Az írónő elárulta, hogy 11 napig túlhordta, és császározni is kellett, de az anyuka, és a baba is jól van. Sarahból pedig a könyvmoly is kitört, Taran ugyanis az egyik kedvenc karakteréről kapta a nevét, a kisfiú nevének a jelentése pedig vihar/villám.