Eladó könyveim (2018.02.09.)

Eladó könyveim (2018.02.09.)

Sziasztok! Helyhiány és/vagy duplikáció miatt eladóvá vált sok könyvem. Az állapotuk kifogástalan, ahol nem, ott jeleztem, de kérésre mindenről képet küldök.

Ingyenes átvétel Balassagyarmaton, postázás esetén a postaköltséget a vevő fizető.

Minden csomaghoz ajándékba küldök Fogadj el!, Túl szép, Mikrofonpróba és Érints meg! könyvjelzőket 🙂

Ha érdekel valamely könyv, a facebookon írj privát üzenetet kérlek. Klikk!
https://www.facebook.com/sorok.kozott.blog/

Szerző Könyvcím Moly.hu link Ár Megjegyzés
Az első antológia https://moly.hu/konyvek/csapody-kinga-nagy-boldizsar-szerk-az-elso 1 200 Ft Elkelt
Szívek dallama https://moly.hu/konyvek/csapody-kinga-szerk-szivek-dallama 1 200 Ft kemény táblás
Acsai Roland Szívhajítók https://moly.hu/konyvek/acsai-roland-szivhajitok 600 Ft
Alan Hollinghurst A szépség vonala https://moly.hu/konyvek/alan-hollinghurst-a-szepseg-vonala 1 500 Ft kemény fedeles
Aleska De hová tűnt Emese? https://moly.hu/konyvek/aleska-de-hova-tunt-emese 1 000 Ft
Alex Flinn Csók pont jókor https://moly.hu/konyvek/alex-flinn-a-kiss-in-time-csok-pont-jokor 1 200 Ft
Alissa Nutting Tampa https://moly.hu/konyvek/alissa-nutting-tampa 300 Ft
Amanda Hocking My Blodd Approves – A vér szava https://moly.hu/konyvek/amanda-hocking-my-blood-approves-a-ver-szava 1 100 Ft
Amy Tinterra Reboot 1. + Rebel (Reboot 2.) https://moly.hu/sorozatok/reboot-2 3 800 Ft a teljes sorozat egyben!
Andrássi György Polgárháború https://moly.hu/konyvek/andrassi-gyorgy-polgarhaboru 300 Ft kemény fedeles
Angyalossy Eszter Wonderland https://moly.hu/konyvek/baranyai-akos-angyalosy-eszter-wonderland 500 Ft Elkelt 
Anne Percin Hogy told el (jól) a nyarad https://moly.hu/konyvek/anne-percin-hogy-told-el-jol-a-nyarad 1 100 Ft  Elkelt
Arne Svingen Magas cé és jobbhorog https://moly.hu/konyvek/arne-svingen-magas-ce-es-jobbhorog 500 Ft
Barbara Taylor Bradford Kezdd velem újra az életed! https://moly.hu/konyvek/barbara-taylor-bradford-kezdd-velem-ujra-az-eleted 1 000 Ft
Ben Brooks Lolito https://moly.hu/konyvek/ben-brooks-lolito 300 Ft Elkelt
Beth Reekles Kissing Booth – Csókot vegyenek! https://moly.hu/konyvek/beth-reekles-kissing-booth-csokot-vegyenek 500 Ft  Elkelt
Brittainy C. Cherry Lebegés – Az vagy nekem 1. https://moly.hu/konyvek/brittainy-c-cherry-lebeges 2 100 Ft
Cassandra Clare & tsai Bane Krónikák 1-10. https://moly.hu/sorozatok/bane-kronikak  6 000 Ft Elkelt
Cassandra Clare & tsai Árnyvadász akadémia 1-8. + 10. rész https://moly.hu/sorozatok/tortenetek-az-arnyvadasz-akademiarol 5 500 Ft csak egyben! (A 9. rész nincs meg)
Catherine Rider Csók New Yorkban https://moly.hu/konyvek/catherine-rider-csok-new-yorkban 1 500 Ft
Catie Cotugno Hogyan szeress? https://moly.hu/konyvek/katie-cotugno-hogyan-szeress 1 000 Ft
Cecily Von Ziegsar Gossip Girl 8. (Bad Girl 8.) https://moly.hu/konyvek/cecily-von-ziegesar-gossip-girl-8-menthetetlen-szethullunk 500 Ft
Chris Miles Hű, de nagy vagy! https://moly.hu/konyvek/chris-miles-hu-de-nagy-vagy 800 Ft
Claire Calman Leckék vasárnapi apukáknak https://moly.hu/konyvek/claire-calman-leckek-vasarnapi-apukaknak 300 Ft
Claire Loup Amikor életemben először… https://moly.hu/konyvek/claire-loup-amikor-eletemben-eloszor 1 000 Ft  Elkelt
Coin Toibin Brooklyn https://moly.hu/konyvek/colm-toibin-brooklyn 2 000 Ft kemény fedeles
Csabai Márk Egy csibész naplója 1. https://moly.hu/konyvek/csabai-mark-egy-csibesz-naploja 500 Ft Fekete hátterű borítós
Csapody Kinga Jó gyerek lettem https://moly.hu/konyvek/csapody-kinga-jo-gyerek-lettem 1 000 Ft kemény táblás
Csukás István Berosált a rezesbanda https://moly.hu/konyvek/csukas-istvan-berosalt-a-rezesbanda 1 000 Ft kemény táblás
Dan Rhodes Elvehetlek ​feleségül? https://moly.hu/konyvek/dan-rhodes-elvehetlek-felesegul 300 Ft Elkelt
Danny Wallace Hamish és a rémdermesztők https://moly.hu/konyvek/danny-wallace-hamish-es-a-remdermesztok 1 000 Ft
David Safier Jézus szeret engem https://moly.hu/konyvek/david-safier-jezus-szeret-engem 300 Ft
David Walliams Köténycsel https://moly.hu/konyvek/david-walliams-kotenycsel 800 Ft
Demcsák Zsuzsa Példa-képek https://moly.hu/konyvek/demcsak-zsuzsa-bali-sandor-pelda-kepek 1 000 Ft kemény táblás
Demcsák Zsuzsa Másik életem https://moly.hu/konyvek/demcsak-zsuzsa-a-masik-eletem 1 000 Ft
Derek Landry Az ősök jogara https://moly.hu/konyvek/derek-landy-az-osok-jogara 1 000 Ft
Elizabeth Chadwick A legnagyobb lovag https://moly.hu/konyvek/elizabeth-chadwick-a-legnagyobb-lovag 1 200 Ft kemény táblás
Ellen DeGeneres Szórakozol velem? https://moly.hu/konyvek/ellen-degeneres-szorakozol-velem 1 000 Ft kemény táblás
Ermer Stamp Malac (elhihetetlenül) nagyontitkos naplója https://moly.hu/konyvek/emer-stamp-malac-elhihetetlenul-nagyontitkos-naploja 1 000 Ft kemény táblás
Ernesto Quinonez A Salsa hercege https://moly.hu/konyvek/ernesto-quinonez-a-salsa-hercege 300 Ft
Ferenci Szilvia A pormanó felbukkan https://moly.hu/konyvek/ferenczi-szilvia-a-pormano-felbukkan 1 400 Ft kemény táblás
Ferenci Szilvia A pormanó újabb kalandjai https://moly.hu/konyvek/ferenczi-szilvia-a-pormano-ujabb-kalandjai 1 400 Ft kemény táblás
Fiala Borcsa Szerinted? https://moly.hu/konyvek/fiala-borcsa-szerinted 1 000 Ft
Gévai Csilla Lídia, 16 https://moly.hu/konyvek/gevai-csilla-lidia-16 1 000 Ft
Gévai Csilla Lídia, 17 https://moly.hu/konyvek/gevai-csilla-lidia-17 1 000 Ft
Golden Keyes Parsons A Napkirály árnyékában https://moly.hu/konyvek/golden-keyes-parsons-a-napkiraly-arnyekaban 800 Ft
Grecsó Krisztián Jelmezbál https://moly.hu/konyvek/grecso-krisztian-jelmezbal 1 500 Ft kemény táblás
Grecsó Krisztián Megyek utánad https://moly.hu/konyvek/grecso-krisztian-megyek-utanad 1 500 Ft kemény táblás
Guillaume Musso Szerelem életre-halálra https://moly.hu/konyvek/guillaume-musso-szerelem-eletre-halalra 300 Ft
Hajnal Mária Cseppek és csillagok https://moly.hu/konyvek/hajnal-maria-cseppek-es-csillagok 500 Ft kemény fedeles
J.M. Moehringer Sutton https://moly.hu/konyvek/j-r-moehringer-sutton 1 000 Ft kemény fedeles
James Leare Hátsó bejárat https://moly.hu/konyvek/james-lear-a-hatso-bejarat 1 000 Ft
Jandy Nelson Az ég a földig ér https://moly.hu/konyvek/jandy-nelson-az-eg-a-foldig-er 1 200 Ft
Jane Moore Második feleségek klubja https://moly.hu/konyvek/jane-moore-masodik-felesegek-klubja 300 Ft
Jasmine Warga Szívem és egyéb fekete lyukak https://moly.hu/konyvek/jasmine-warga-szivem-es-egyeb-fekete-lyukak 1 500 Ft
Jeff Kinney Egy ropi naplója 1. https://moly.hu/konyvek/jeff-kinney-egy-ropi-naploja 1 000 Ft  Elkelt
Jennifer Clement Elveszett lányok országa https://moly.hu/konyvek/jennifer-clement-elveszett-lanyok-orszaga 2 000 Ft kemény fedeles
Jessica Sorensen Ella és Micha jövője https://moly.hu/konyvek/jessica-sorensen-the-forever-of-ella-and-micha-ella-es-micha-jovoje 1 500 Ft
Joan D. Vingle Cowboyok és űrlények https://moly.hu/konyvek/joan-d-vinge-cowboyok-es-urlenyek 300 Ft
Joanna Trollope A másik család https://moly.hu/konyvek/joanna-trollope-a-masik-csalad 1 000 Ft kemény fedeles
John Boland Magyarországról ​szeretettel https://moly.hu/konyvek/john-boland-magyarorszagrol-szeretettel 500 Ft
John Corey Whaley Kobak https://moly.hu/konyvek/john-corey-whaley-kobak 1 300 Ft
Julia Bell Súlyos https://moly.hu/konyvek/julia-bell-sulyos 500 Ft
Kate Welshman Legyen ahogy akarod – Béke vagy vége https://moly.hu/konyvek/kate-welshman-legyen-ahogy-akarod-beke-vagy-vege 1 000 Ft
Katharine McGee Az ezredik emelet https://moly.hu/konyvek/katharine-mcgee-az-ezredik-emelet 2 100 Ft
Kelemen Anna A nép szolgálatában https://moly.hu/konyvek/kelemen-anna-harminc-nap-a-nep-szolgalataban 500 Ft
Kelly Creagh Enshadowed – Árnyak mélyén https://moly.hu/konyvek/kelly-creagh-enshadowed-arnyek-melyen 1 500 Ft kemény fedeles
Kelly Oram Cinder és Ella https://moly.hu/konyvek/kelly-oram-cinder-es-ella 1 400 Ft
Kiera Cass Párválasztó történetek 1. https://moly.hu/konyvek/kiera-cass-the-selection-stories-parvalaszto-tortenetek 1 300 Ft
Kiera Cass Párválasztó történetek 2. https://moly.hu/konyvek/kiera-cass-the-selection-stories-2-parvalaszto-tortenetek-2 1 300 Ft
Komal Kant Mire jó a rosszfiú? https://moly.hu/konyvek/komal-kant-mire-jo-a-rosszfiu 1 200 Ft
Kovács Noémi Gyilkos vágy https://moly.hu/konyvek/kovacs-noemi-gyilkos-vagy 300 Ft
Laini Taylor Csókra várva https://moly.hu/konyvek/laini-taylor-lips-touch-csokra-varva 1 000 Ft
Laura D. Szex és Tandíj https://moly.hu/konyvek/laura-d-szex-es-tandij 300 Ft
Lauren Fern Watt Egy kutya bakancslistája https://moly.hu/konyvek/lauren-fern-watt-egy-kutya-bakancslistaja 1 600 Ft
Lauren Kate Fallen in Love – Szerelemben https://moly.hu/konyvek/lauren-kate-fallen-in-love-szerelemben 1 000 Ft Elkelt 
Lauren Kate Torment – Kín (Fallen 2.) https://moly.hu/konyvek/lauren-kate-torment-kin 1 500 Ft Elkelt 
Laurent Gounelle A férfi, aki boldog akart lenni https://moly.hu/konyvek/laurent-gounelle-a-ferfi-aki-boldog-akart-lenni 300 Ft
Leon Leyson A lehetetlen valóra vált https://moly.hu/konyvek/leon-leyson-a-lehetetlen-valora-valt 1 000 Ft
Limpár Ildikó Emlékek tava https://moly.hu/konyvek/limpar-ildiko-emlekek-tava 1 500 Ft kemény táblás
Louise O’Neill Örökké a tiéd https://moly.hu/konyvek/louise-oneill-orokke-a-tied 1 500 Ft Elkelt 
M.R. Carey Kiéhezettek https://moly.hu/konyvek/m-r-carey-kiehezettek 1 500 Ft
Majsányi Kati Lina https://moly.hu/konyvek/majsanyi-kati-lina 1 000 Ft kemény táblás
Marni Bates Itt a vége, lúzer véle! https://moly.hu/konyvek/marni-bates-itt-a-vege-luzer-vele 1 200 Ft
Marni Bates Menő-Riadó Kambodzsában https://moly.hu/konyvek/marni-bates-meno-riado-kambodzsaban 1 200 Ft
Marni Bates Gyilkos a vonal végén https://moly.hu/konyvek/marni-bates-gyilkos-a-vonal-vegen 1 200 Ft
Marni Bates Láthatósági mellény lúzereknek https://moly.hu/konyvek/marni-bates-lathatosagi-melleny-luzereknek 1 200 Ft
Marni Bates Segítség, Youtube-sztár lettem! https://moly.hu/konyvek/marni-bates-segitseg-youtube-sztar-lettem 1 300 Ft
Meg Cabot Locsifecsi királynő https://moly.hu/konyvek/meg-cabot-locsifecsi-kiralyno 500 Ft
Meg Cabot A neveletlen hercegnő naplója 11. https://moly.hu/konyvek/meg-cabot-a-neveletlen-hercegno-naploja-11-a-hercegno-ferjhez-megy 1 200 Ft picit megtört a gerince
Melissa de la Cruz Az Elveszettek szigete https://moly.hu/konyvek/melissa-de-la-cruz-az-elveszettek-szigete 500 Ft kemény táblás
Michael Witkowski Kéjpart https://moly.hu/konyvek/michal-witkowski-kejpart 300 Ft
Mike Grinti · Rachel Grinti Karmok https://moly.hu/konyvek/mike-grinti-rachel-grinti-karmok 500 Ft  Elkelt
Miranda Kenneally Kivédhetetlen szerelem https://moly.hu/konyvek/miranda-kenneally-kivedhetetlen-szerelem 1 200 Ft
Moskát Anita Horgonyhely https://moly.hu/konyvek/moskat-anita-horgonyhely 2 100 Ft
Nagy Katalin A világ legrosszabb gyereke https://moly.hu/konyvek/nagy-katalin-a-vilag-legrosszabb-gyereke 1 000 Ft kemény fedeles
Neal Shusterman Az óceán mélyén https://moly.hu/konyvek/neal-shusterman-az-ocean-melyen 1 500 Ft
Ned Vizzini Nyomás alatt https://moly.hu/konyvek/ned-vizzini-nyomas-alatt 1 500 Ft
Nemere István Halj meg helyettem! https://moly.hu/konyvek/nemere-istvan-halj-meg-helyettem 300 Ft
Nemere István Nincs idő meghalni https://moly.hu/konyvek/nemere-istvan-nincs-ido-meghalni 300 Ft
Németh Eszter Kötéltánc https://moly.hu/konyvek/nemeth-eszter-koteltanc 1 500 Ft
Nicholas Spakrs Szerelmünk lapjai https://moly.hu/konyvek/nicholas-sparks-szerelmunk-lapjai 1 200 Ft filmborítós kiadás
Nick McDonell Láncreakció https://moly.hu/konyvek/nick-mcdonell-lancreakcio 300 Ft
Nova Weetman Legyen ahogy akarod – Pálya vagy dráma https://moly.hu/konyvek/nova-weetman-legyen-ahogy-akarod-palya-vagy-drama 1 200 Ft
Oravecz Nóra Van egy ötletem – Hogyan építs énmárkát? https://moly.hu/konyvek/oravecz-nora-van-egy-otletem 1 600 Ft
Perihan Magden Ali és Ramazán https://moly.hu/konyvek/perihan-magden-ali-es-ramazan 1 000 Ft Elkelt 
Rachel Vincent Stray – Kóborok https://moly.hu/konyvek/rachel-vincent-stray-koborok 1 500 Ft
Ricard C. Morais Madam Mallory és kis indiai konyhafőnöke https://moly.hu/konyvek/richard-c-morais-madame-mallory-es-kis-indiai-konyhafonoke 300 Ft
Richard C. Morais Madame Mallory és kis indiai konyhafőnöke https://moly.hu/konyvek/richard-c-morais-madame-mallory-es-kis-indiai-konyhafonoke 300 Ft
Rick Riordan A vörös piramis https://moly.hu/konyvek/rick-riordan-a-voros-piramis 2 000 Ft kemény fedeles
Rick Riordan Percy Jackson és a görög istenek https://moly.hu/konyvek/rick-riordan-percy-jackson-es-a-gorog-istenek 2 000 Ft kemény fedeles
Roard Dahl Matilda https://moly.hu/konyvek/roald-dahl-matilda 1 500 Ft Új Kolibris kiadás
Róbert Katalin Nalávia titka https://moly.hu/konyvek/robert-katalin-nalavia-titka 1 000 Ft Elkelt
Rubina Ali A nyomornegyedből Hollywoodba https://moly.hu/konyvek/rubina-ali-a-nyomornegyedbol-hollywoodba-slumgirl-dreaming 300 Ft
Sally Gardner A Hold legsötétebb oldala https://moly.hu/konyvek/sally-gardner-a-hold-legsotetebb-oldala 500 Ft
Sarah Bannan Súlytalanul https://moly.hu/konyvek/sarah-bannan-sulytalanul 1 000 Ft Szépséghibás a gerince
Selmeczi Mari Randevú a Broadwayn https://moly.hu/konyvek/selmeczi-mari-randevu-a-broadwayn 300 Ft
Sherman Alexie Junior https://moly.hu/konyvek/sherman-alexie-junior 300 Ft kemény fedeles
Simone Elkeles A vonzás szabályai https://moly.hu/konyvek/simone-elkeles-rules-of-attraction-a-vonzas-szabalyai 1 500 Ft  Elkelt
Simone Elkeles Láncreakció https://moly.hu/konyvek/simone-elkeles-chain-reaction-lancreakcio 1 500 Ft  Elkelt
Stephanie Perkins szerk. Ajándékba adlak https://moly.hu/konyvek/stephanie-perkins-szerk-ajandekba-adlak 1 600 Ft  Elkelt
Stephenie Meyer Twilight – Képregény 1. https://moly.hu/konyvek/stephenie-meyer-young-kim-twilight-kepregeny-alkonyat-1 1 200 Ft kemény táblás
Szabó Illés Telitalálat https://moly.hu/konyvek/szabo-illes-telitalalat 300 Ft
Szurovecz Kitti A sokszívű https://moly.hu/konyvek/szurovecz-kitti-a-sokszivu 2 000 Ft
Szűcs Vanda Egy ikerpár naplója 1. https://moly.hu/konyvek/szucs-vanda-egy-ikerpar-titkos-naploja-kezdetek 300 Ft  Elkelt
Tracy Brogan Crazy Little Thing – Egy kis őrültség https://moly.hu/konyvek/tracy-brogan-crazy-little-thing-egy-kis-orultseg 1 500 Ft
Ugron Zsolna Úrilányok Erdélyben https://moly.hu/konyvek/ugron-zsolna-urilanyok-erdelyben 1 200 Ft kemény fedeles – Libri kiadás
Ugron Zsolna & Meskó Zsolt Szerelemféltők https://moly.hu/konyvek/ugron-zsolna-mesko-zsolt-szerelemfeltok 500 Ft A kék esernyős borítós kiadás
Ugron Zsuzsa Szerelemféltők https://moly.hu/konyvek/ugron-zsolna-mesko-zsolt-szerelemfeltok 500 Ft
Uni Drougge Fiatal fiúk dícsérete https://moly.hu/konyvek/unni-drougge-fiatal-fiuk-dicserete 300 Ft
Victoria Forester A lány, aki tud repülni https://moly.hu/konyvek/victoria-forester-a-lany-aki-tud-repulni 1 500 Ft
Victoria Twead Két vén bolond otthonra talál https://moly.hu/konyvek/victoria-twead-ket-ven-bolond-otthonra-talal 1 200 Ft kemény táblás
Vig György Ellenségek közt https://moly.hu/konyvek/vig-gyorgy-ellensegek-kozt 300 Ft
Weisz Fanni Hallatlan vakáció https://moly.hu/konyvek/weisz-fanni-hallatlan-vakacio 1 000 Ft kemény fedeles
Zakály Viki Egyszeregy https://moly.hu/konyvek/zakaly-viki-egyszeregy 1 700 Ft  Elkelt
Zavodni Gréta Virág A szívem ezerkétszázat ver egy perc alatt https://moly.hu/konyvek/zavodni-greta-virag-a-szivem-ezerketszazat-ver-egy-perc-alatt 1 300 Ft Elkelt 
Zoella Sugg Girl Online 1 + 2 https://moly.hu/sorozatok/girl-online-2 4 200 Ft a két rész csak egyben!
Zuzanna Brabcová Gyöngyök éve https://moly.hu/konyvek/zuzana-brabcova-gyongyok-eve 300 Ft
21 <- Az összes oldalletöltés 1 <- A mai adatok